Siirry sisältöön

o mnie - Renata Czelny-Kawa

 

Jestem Renata i miło mi gościć Cię u mnie na stronie. Zapraszam Cię do mojego świata pełnego inspiracji, pasji, smaków, zapachów i kolorów. Z wykształcenia jestem humanistką i dziennikarką, z zamiłowania fotografuję, piszę i piekę niezliczone ilości serników.

Jestem autorką dwóch książek – kulinarnej „Serniki słodkie i wytrawne” oraz obyczajowej – „Niebo nad lasem”. Od 7 lat prowadzę swoją słodką stronę Raj dla Podniebienia, która zmieniła całe moje życie, pozwalając odkryć mi moje pasje i  zamiłowania.

Fotografia stała się moim światem kilka lat temu…Zaczęło się od zamiłowania do fotografii na potrzeby stylizacji kulinarnych, moich blogowych zdjęć i do pracy nad książką. Z każdym dniem inspiracji przybywało coraz więcej. Odkryłam w sobie pewne talenty, które drzemały, ale ja nie dawałam im ujrzeć światła dziennego. Dziś otwieram przed Wami drzwi moich pasji, widzianych oczami, a następnie uwiecznionych w kadrze.

Prywatnie jestem mamą kilkutelniej Magdaleny i żoną Tomka. Uwielbiam pić kawę, smakowe herbaty, kolekcjonuję herbaciane dzbanki i filiżanki. Fotografuję, piekę, podróżuję, szukam nowych inspiracji. Ot, cały mój świat!

Zapraszam również na stronę www.rajdlapodniebienia.pl